I sportovní prádlo může být sexy

Ahoj všichni, už je to dost dlouhá doba, co vyšel poslední článek, tak snad Vás svým návratem potěším =)

Vím, že je to prudce originální titulek ale myslím, že to prádlo vážně vystihuje. Pamatujete si ještě na článek o prádle od značky Lisca (tady)? Tentokrát jsem si nevybrala nic něžného a romantického ale něco praktického na cvičení, v čem si budu připadat reprezentativně a taky trochu přitažlivě (aspoň nějaká motivace do cvičení hm?). Mám doma pár sportovních podprsenek a jsou hlavně „funkční“ ale po estetické stránce to není žádná sláva… Vybrala jsem si set „Miss Sporty“, který můžete vidět na fotkách dole.

podpr1 podpr2 podpr3 podpr4 kalh3 kalh2

Trochu jsem měla strach při výběru velikostí a nakonec jsem zvolila podprsenku i kalhotky v Mku a sedí mi dobře (pro představu podprsenku mám běžně 70D). Materiál je prodyšný a na těle příjemný. Podprsenka má tenké vycpávky, které můžete v případě potřeby vyndat a širokou gumu pod prsy. Upřímně mám hlavně radost z toho, že jsem našla prádlo, které mi sedí, nikde mě při cvičení neškrtí a zároveň mi poskytuje to správné “ zabezpečení“, aby všechno zůstalo tam kde má, jestli si rozumíme. Líbí se mi, že na podprsence je detail z průhledné „síťky“ , takže prádlo působí i docela sexy a přitažlivě. Pokud se nestydíte a máte dostatečnou míru sebevědomí, určitě ji můžete nosit bez trička samostatně jako top a neuděláte si ostudu. Pokud by to ale na Vás přeci jen bylo trochu příliš odvážné, tak mají se stejným vzorem i sportovní tričko a legíny. Podprsenku seženete zde a kalhotky k nim zde =) Za mě velká spokojenost =)

Comments (3) Add yours ↓
 1. Zuzka v Kostce

  Tak to je pecka :) Moc pěkný a barevně sladěný set, za který se nikdo doma nemusí stydět. Koukala jsem na hezké sportovní prádlo třeba i v HM, ale nic extra mi do oka nepadlo.

  24.1.2017 Reply
 2. MOP

  Ty bereš opravdu každou blbost. Teď je v kurzu nebrat každou debilní spolupráci.

  4.2.2017 Reply
  • Hanny Brokolice

   Hanny Brokolice

   Možná ti to tak příjde, ale z těch mnoha spoluprací, které mi chodí denně na email jako recenze zubních past, svíček, různé kosmetiky atd. si vybírám jen to, co mě fakt zaujme. Může to být tak každá desátá nabídka =) Hanka

   4.2.2017 Reply

Your Comment