Garnier mineral deodorant

Dnes se mrkneme na zoubek minerálnímu deodorantu od Garnier. Hned na záčatek musím říct, že vůči všem deodorantům a anti-perspirantům a rollonům atd. jsem trochu skeptická. Mám pocit, že pokud opravdu trpíte nadměrným pocením, tak Vám nic z toho stejně nepomůže a mám pár kamarádek, které naprosto pohrdají všemi pomocníky z drogerií. Sama jsem odzkoušela plno různých výrobků od Rexony, Baley, Nivey a různých dalších a nemůžu říct, že by nefungovaly ale také nemůžu říct, že bych večer byla stejně svěží jako ráno.

Ze stránky http://www.krasa.cz/ mi přišel ke zrecenzování tento deodorant + ještě něco co uvidíte ve videu, tak přináším recenzi.

Deodorant už poctivě používám pár dní a je fajn. Co říct. =). Mám pocit, že splňuje to co by splňovat měl.

 1. Nezanechává bíle skvrny na oblečení ani na pokožce
 2. Pokud si zrovna neplánujete 4 hodiny v posilovně, udrží Vás v suchu
 3. Příjemně nevtíravě voní ( nečekejte kytičky, je to nespecifikovatelná svěží čistá vůně)
 4. Nedráždí pokožku ( můžete ho použít i po holení)
 5. Nezrujnuje Vás jeho koupě

Aby bylo jasno, já sama bych si ho v drogerii asi nekoupila a to jen z toho důvodu, že mě strašně štvou dokola se opakující reklamy v televizi na tento výrobek. Ale. Asi by to byla chyba, protože je opravdu moc příjemný a pokud opravdu nejste vrcholový sportovec, tak Vás udrží v suchu a splní vše co slíbil.

Za mě ano.

http://www.krasa.cz/deodoranty-1/

Comments (6) Add yours ↓
 1. Angel-ina*

  Zatím jsem ho nikde neviděla ale kdyby ano, určitě bych ho také vyzkoušela :)

  11.12.2012 Reply
 2. Michaela

  Já mám od garnieru, ale jiný a je také mc dobrý!

  11.12.2012 Reply
 3. LucigerOli5

  Tenhle blog není co býval. Milovala jsem ho než si začala přijímat tyhle „věci zdarma“. Samé recenze na to cos dostala apod. NE NEŽÁRLÍM, moje ségra to měla párkrát taky, ale přestala s tím, protože návštěvnost šla rychle dolů. Chápu, je to lákavé. Ale nevím jestli to baví všechny v takovém množství.

  11.12.2012 Reply
 4. LucigerOli5

  Jo vím, budete mi teď všichni nadávat, ale co s tím no. :) Je to můj osobní nároz a je mi jedno co děláš, prostě se mi to jenom moc nelíbí. A trochu jsem přehnala to „samé“, přidáváš i jiné články. Ale prostě mě to nudí. Lucka Olinová

  11.12.2012 Reply
 5. nik

  čau, tak zkus Driclor z lékárny za cca 200,- ten pocení zastavuje skvěle. Sice jsem se málem uškrábala první dny, ale už se tak půl roku skoro vůbec nepotím :)

  11.12.2012 Reply
 6. Ziam

  je to opravdu super…skoda, ze obsahuje hlinik :(

  12.12.2012 Reply

Your Comment