Čelenky s květy ♥

Ahoj!

Už je to doba, co jsem přidala nějaký ten článek. Sama zvažuji, jestli má ještě smysl držet si blog a nebo je to zbytečné, stejně trávím mnohem více času a svou tvorbu přidávám na Youtube, ale ještě jsem se nerozhodla =). Včera mi přišly čelenky ze Stoklasy, kromě různých věcí pro tvoření a galanterie mají i různé doplňky. Nikdy jsem neměla pocit, že by mi extra slušely, ale asi je to o tom naučit se s nimi pracovat a zvyknout si na ně. Zkusmo jsem vyfotila nějaké fotky a myslím, že to dopadlo docela dobře =). Co myslíte? Kdysi jsem si pořizovala nějaké za pár korun na ebay a byly celé pokroucené a poničené cestou, žádná extra kvalita za těch 10kaček, ale tyhle působí kvalitně a mnohem lépe, tak snad mi vydrží co možná nejdéle. Pokud Vás zaujaly, tak je můžete sehnat tady.

DSC_0299 DSC_0300 DSC_0313 DSC_0319 DSC_0323 DSC_0324

Comments (2) Add yours ↓
 1. slečna Pé

  Ty čelenky jsou nádherné. A moc ti sluší. :)
  Hrozně moc se mi takové čelenky líbí, ale vždycky přemýšlím, jestli by mi vůbec slušely kam bych s nimi vyrazila. Asi na to nemám odvahu. :-D

  27.6.2018 Reply
 2. Jiri.25

  Hledám lidi kteří rádi lezou po horách a mají v oblibě indiány. Čelenka vypadá skvěle :) Bydlím kousek od Lysé Hory a rád se i seznámím https://www.stesti.cz/profil/Jiri25/ Napište mi nebo se ozvěte na ICQ Jirka.

  7.7.2018 Reply

Your Comment